Hizmetler

Sistem Analizi

Sistem Analiz çalışması Bilgi sistemleri yenileme projeleri öncesinde, işletmelerin kendi bünyelerinde gerçekleştirdikleri faaliyetlerin ve yazılım ihtiyaçlarının (Software Requirements Gathering) belirlenmesi işidir. Sistem analiz çalışması herhangi bir ERP sistemine bağımlı değildir. ERP seçimi yapılmadan önce veya sonra gerçekleştirilebilir.

ERP seçimi

ERP paket seçimi titiz ve detaylı bir inceleme ile gerçekleştirilmelidir. Fizibilite çalışması, Proje bütçesinin oluşturulması, alternatiflerin belirlenmesi ve risk analizlerini yapılması gibi çalışmalar bu aşamada gerçekleştirilir.

Proje Yönetimi

Yapılan araştırmalarda, yazılım projelerinin başarısızlığının %52 sinin yönetim hatalarından kaynaklandığı görülmüştür. ERP proje yönetimi başlı başına bir uzmanlık alanıdır ve riske atılmayacak kadar önemlidir.

Proje Danışmanlık

Proje danışmanlığı; yeniden yapılandırma (re-engineering), uyarlama (implementasyon), veri aktarımı (data migration), veri analizi (data mining), süreç analizi, yazılımın firmaya özelleştirilmesi gibi çalışmaları kapsar.

Destek

Yazılım Proje desteği; Sorun çözme (bug fixing), eğitim hizmetleri, dökümantasyon ve telefon desteği gibi hizmetleri kapsar.

 

İletişim için Fatih Güneş ile temasa geçiniz. e-posta : fatih [at] erpnedir.com    GSM: 0535 027 78 33