IFS ve Oracle’dan Akıllı İş Çözümleri Günü

IFS, ERP, Haber, Makaleler

27 Mayıs Çarşamba – Bursa: Crowne Plaza Otel’de üretim sektörüne özel düzenlenen etkinlikte Oracle ve IFS yetkilileri en yeni çözümlerini aktaracaklar.

IFS ve Oracle teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün değişen günümüzün rekabet koşulları karşısında işletmeleri başarıya en hızlı ve güvenilir şekilde taşıyacak olan çözümleri sunmak üzere Bursa’da üreticilerle buluşuyor.

Etkinlikte IFS’in Türkiye’de ilk kez lansmanı yapılacak en son versiyonu IFS Applications 9 çözümünün özellikleri katılımcılarla paylaşılacak. Ayrıca Bursa’daki IFS ERP Projelerinden örnekler verilirken, Bursa Çimento Fabrikası ve Bursa Beton IFS ERP Projeleri ile Yeşilova Holding IFS ERP Projesi Bilgi İşlem Müdürlerinden bizzat aktarılacak.

Oracle verilerin olası felaketlerden nasıl korunacağı hakkında bilgi paylaşımında bulunacak ve tak-çalıştır mantığı ve Oracle İş Zekası ile mükemmel uyum içinde çalışan veritabanı kutusu Oracle Database Appliance ürününün canlı demosunu yapacak.

27 Mayıs Çarşamba günü Bursa Crowne Plaza Otel’de saat 12.00’da Öğle Yemeği ile başlayacak etkinlik akşama kadar sürecek. Etkinlik programına www.ifshaber.com adresinden ulaşabilirsiniz.

IFS Hakkında

IFS; büyüyen işletmelerin verimlilik sorunlarını çözmeye yardımcı ERP sistemleri geliştiren global yazılım firmasıdır. Sunduğumuz ürün ve hizmetler işletmelerin kaynaklarını daha verimli kullanarak daha iyi bir işletme performansı, büyüme ve rekabet avantajı yakalamasını sağlar.

IFS, 1983 yılında İsveç’te kurulmuştur ve dünya genelinde 60 ülkede 80 ofiste faaliyet göstermektedir. IFS’in yeni nesil ürünü “IFS Applications 9” benzersiz kolay kullanım özellikleri, işletmenin uçtan uca tüm ihtiyaçları kapsayabilen fonksiyonalitesi ve esnek mimari altyapısı ile her ölçekteki işletmelerin ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. IFS ERP Uygulamalarının bileşen tabanlı yapısı işletmelere adım-adım kurulup devreye alınma imkanı vermektedir.

Günümüzde aralarında BMW, Volvo, Saab, Emirates, Lockheed Martin, Amerikan Hava Kuvvetleri, Jotun gibi firmaların bulunduğu 3000’den fazla şirket 800.000’den fazla kullanıcı işlerini IFS Uygulamaları ile yönetmektedir. IFS ERP Uygulamaları Türkçe dahil 23 dilde kullanılabilmekte ve çoklu şirket, çoklu döviz ve uluslararası muhasebe sistemlerine yapısına tam destek sağlamaktadır.

IFS Türkiye Ofisi 2004 yılında kurulmuştur ve bu tarihten itibaren hızlı bir büyüme göstererek aralarında Durmazlar Makina, KVK Teknoloji, Hakan Plastik, Aytaç Gıda, AGT, Samet Kalıp, Makel Elektrik, Bursa Beton & Çimento, Çemtaş, Noki, Teknorot Otomotiv, FNSS Savunma, SKT Otomotiv, Sinpaş İnşaat, Seranit, Müzekart, Dearsan Tersanesi gibi farklı sektörlerde 200’ye yakın müşteri ve 10.000’in üzerinde kullanıcıya ulaşmıştır.

www.ifs.com.tr