IFS, Türkiye genelinde düzenleyeceği IFS ERP Günleri ile ERP bilincini arttırmayı hedefliyor.

16 Haziran 2011 Bursa : İşletmelerin verimliliklerini arttıran kurumsal yazılım çözümleri üreticisi IFS, Türkiye genelinde birçok farklı ilde düzenleyeceği IFS ERP Günleri ile ERP’nin firmalara katkılarını ve IFS ERP Çözümlerinin fark yaratan özelliklerini paylaşacak. Oracle Distribütörü LinkPlus’ın katkıları ile gerçekleştirilecek roadshowda IFS’in dünya genelindeki 6 Ar-Ge merkezinde 1000in üzerinde mühendis ile geliştirilmiş, sektörlerin ihtiyaçlarına ve süreçlerine özel hazırlanan çözümlere yer verilecek. Türkiye genelinde Eskişehir, Konya, Gaziantep gibi önemli sanayi kentlerini kapsayacak etkinliklerin ilki Bursa’da yapılacak.

Etkinliklerin ilk durağı BURSA

Kurumsal kaynak planlama yazılımının ile daha verimli ve kontrollü iş süreçleri elde edilmesinin Türkiye sanayisi için öneminin vurgulanması amacı ile başlatılan etkinliklerin ilk durağı Bursa olacak. Gelişmiş otomotiv ve makine sanayisi ile Türkiye ekonomisinde çok önemli bir konumda olan Bursa’da 16 Haziran 2011 tarihinde gerçekleştirilecek olan etkinlikte IFS ERP çözümleri anlatılırken, yeniçağın kavramı IFS ERP-PLM (Product Lifecycle Management) önemi de paylaşılacak. Etkinlikte IFS Bursa iş ortakları katılımcılarla tanıştırılacak.

16 Haziran 2011 tarihinde Çelik Palas Hotel’de yapılacak olan etkinlik 13.30’da başlayacak. Akademisyen ve gazeteci kimlikleri ile bir çok sektörün iş süreçlerine hakim ve kurumsal kaynak planlama hakkında da derin bilgi sahibi olan İTU Öğretim Üyelerinden Halefşan Sümen’in yapacağı “ERP-PLM Entegrasyonundan Doğan Güç” konulu açılış konuşmasının ardından, IFS Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Ergin Öztürk üretimde entegre çözümleri katılımcılarla paylaşacak. IFS ERP Bursa Projelerinin genel hatları ile anlatılacağı etkinlikte, IFS ERP’nin önemli projelerinden ve sektörlerinin lider isimlerinden olan Durmazlar Makine Genel Müdürü Ahmet Civan ve SKT Otomotiv Genel Müdürü Şevket Tüken IFS ERP projelerini ve geçen süreci katılımcılarla paylaşacaklar.

Programın ikinci yarısında üretim sektöründe IFS Çözümlerinin fonksiyonları ve detaylı ekran görüntüleri, IFS Türkiye Teknik Satış Danışmanı Serdar Aksoy tarafından anlatılacak. Etkinlik Oracle Distribütörlerinden Linkplus Satış Yöneticisi Volkan Nalcı’nın “Yeni Oracle Teknolojileri ve Fark Yaratan Çözümler” konulu sunumu ve Sağlam Metal’den  Satış Direktörü D. Özhan Türer’in “ Yeni Nesil Takım Çelikleri” hakkında bilgilendirmesi ile son buluşacak.

Etkinlik hakkında detaylı bilgiye www.ifs.com.tr web sitesinden ve kayıt için 0 216 545 96 96 nolu telefondan Nilüfer Albayrak’a ulaşabilirsiniz.