CANIAS ERP 6.04, Stuttgartta IT&Business Fuarında tanıtıldı

CANIAS ERP 6.04

 

caniasERP 6.04, yeni özellikleri, genişletilmiş fonksiyonları, sadeleştirilmiş tasarıma sahip olan basit ana ekranı ile kullanıcıların beğenisini kazandı.


“Where IT works – IT & Business” İş Çözümleri Fuarı, Stuttgart’ta 8-10 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirildi. Fuara, yazılım firmaları ile ERP pazarı hakkında bilgi almak ya da yatırım yapmak isteyen şirketlerin temsilcileri katıldı.

 

Fuarda IAS Almanya da kurumsal kaynak planlama yazılımı caniasERP’nin yeni versiyonu 6.04’ün tanıtımını yaptı. caniasERP 6.04, basit ve kullanıcı dostu tasarımının yanı sıra Trovarit AG ile GPS’in araştırmalarında kazandığı uluslararası başarılarla ziyaretçileri etkiledi.

-

 

ERP ve iş süreç yazılımlarının seçimi ve uygulanması alanında bağımsız danışmanlık hizmetleri veren pazar araştırma şirketi Trovarit AG’nin iki yılda bir gerçekleştirdiği “ERP Deneyimi – Kullanıcı Memnuniyeti / Yararlar, Beklentiler” araştırmasının sonuçları ekim ayı içinde açıklanmıştı. Araştırma sonuçlarına göre, caniasERP ürün kalitesi, IAS de müşteri memnuniyeti alanlarında aldığı başarılı sonuçlarla liderler arasındaki konumunu sağlamlaştırdı.

 

Araştırmanın, ERP yazılımlarının 2012 – 2014 yılları arasındaki değişimlerini gösteren “eğilim grafiği”nin de lideri olan caniasERP, “en yüksek değişimi gösteren ürün” oldu. caniasERP ayrıca GPS’in kurumsal planlama yazılımlarını çeşitli kategorilerde karşılaştırdığı araştırmasında, esneklik alanında birinci seçildi.

 

caniasERP6.04; Basit, sade ve net çizgiler

caniasERP 6.04, fuar ziyaretçilerini basit, net ve sadeleştirilmiş çizgileriyle de beğeni kazandı. Yeni versiyonun temaları da “basitlik”, “stratejik karar verme ve planlama” ve “yeni geliştirme ortamı” olarak sıralandı. Yazılımın rahat kullanılabilir ve kullanıcı dostu olması için gerekli tüm düzenlemelerin titizlikle planlandığı görüldü. Çok daha hızlı ve daha az hata ile geliştirme yapmaya imkan veren yeni geliştirme ortamı, yeni versiyonun öne çıkan özelliklerindendi. Yeni versiyon ile bütçeleme modülünde revizyonlar yapıldı. Ayrca kurumsal risk yönetimi ve kurumsal bilgi yönetimi modülleri de ilk kez kullanıma girdi.

 

Ziyaretçilerin tepkileri

IAS Almanya Genel Müdürü Cansever Sezer, fuarın ziyaretçi sayısı, ziyaretçilerin kalitesi ve istikrarı ile çok büyük bir potansiyel barındırdığını belirtti; “Bu potansiyeli değerlendirmiş olmaktan çok mutluyuz. Bu yıl ERP arayışında olan firma temsilcilerinin verimlilik arzusuna ek olarak sadeleşmiş, şeffaf süreçlere, özellikle de esneklik fikrine ilişkin beklentileri dikkat çekti. Tam da bu nedenle katılımcıların önemli bir bölümü, IAS ve caniasERP 6.04’e ilgi gösterdi” dedi.

 

Sezer, fuarın sektördeki yeniliklerin ve çözüm çeşitliliğinin sunulması açısından önemli bir etkinlik olduğunu hatırlatarak, “Yoğun ve yapıcı tartışmaların yaşandığı, yeni ilişkilerin geliştiği bu etkinlikten çok memnun kaldık. Trovarit ve GPS araştırması sonuçları da firmamızın hedeflerine yaklaştığına dair önemli işaretler oldu” diye konuştu.