IFS ERP APPLE WATCH’TA

IFS ERP’nin bildirim aracı IFS Streams Apple Watch uygulaması ile bileklerde de yerini aldı.

Global kurumsal uygulamalar şirketi IFS’in son versiyonu IFS Applications™ 9 ile birlikte gelen yeni özelliklerden olan ve IFS içinden güncellemelerin anlık bildirimini sağlayan özelliği IFS Streams Apple Watch uygulaması olarak da kullanılabilecek.

IFS Streams, IFS Applications kullanıcılarının gerçek zamanlı güncellemeler almasını, ilgili şirket bilgilerinin ve süreçlerinin durumunu takip etmesini sağlayan farklı bir uygulama olarak sunuluyor.

IFS Streams

IFS Streams’de alarmlar tamamen özelleştirilebiliyor ve kullanıcının tercih ettiği ekrana aktarılıyor. IFS Streams masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan ya da tablet, akıllı telefon veya eşlik eden akıllı saat gibi mobil cihazlardan kullanılabiliyor. IFS Streams sayesinde kullanıcıların set edilmiş konularda meydana gelen her olaydan haberdar olmaları sağlanıyor. Uygulama, kullanıcıların bildirimleri türe göre filtrelemesine ve daha görünür olmaları için önemli alarmları işaretlemesine olanak tanıyor. IFS Streams oturum açmaya ya da ağ bağlantısına gerek olmaksızın demo verilerle Deneme modunda kullanılabiliyor.

IFS müşterilerinin IFS Applications kurulumuna bağlı olarak çalışan IFS Streams’in kullanılabilmesi için, şirketin IFS Touch Apps aboneliğinin geçerli olması gerekiyor.

IFS Streams uygulamasını iTunes’tan indirerek deneyebilirsiniz.

Android telefon kullanıcılarına önemli not: IFS, ERP sistemini Samsung Gear akıllı saatlerle birleştiren ilk isim olduğunu açıkladı.

IFS Hakkında

IFS™; büyüyen işletmelerin verimlilik sorunlarını çözmeye yardımcı ERP sistemleri geliştiren global yazılım firmasıdır. Sunduğumuz ürün ve hizmetler işletmelerin kaynaklarını daha verimli kullanarak daha iyi bir işletme performansı, büyüme ve rekabet avantajı yakalamasını sağlar.

IFS, 1983 yılında İsveç’te kurulmuştur ve dünya genelinde 60 ülkede 80 ofiste faaliyet göstermektedir. IFS’in yeni nesil ürünü “IFS Applications 9” benzersiz kolay kullanım özellikleri, işletmenin uçtan uca tüm ihtiyaçları kapsayabilen fonksiyonalitesi ve esnek mimari altyapısı ile her ölçekteki işletmelerin ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. IFS ERP Uygulamalarının bileşen tabanlı yapısı işletmelere adım-adım kurulup devreye alınma imkânı vermektedir.

IFS Türkiye

IFS Türkiye ofisi 2004 yılında kurulmuştur ve bu tarihten itibaren hızlı bir büyüme göstererek aralarında Durmazlar Makina, KVK Teknoloji, Hakan Plastik, Aytaç Gıda, Samet Kalıp, Makel Elektrik, Bursa Beton & Çimento, Çemtaş, Noki, Teknorot Otomotiv, FNSS Savunma, SKT Otomotiv, Sinpaş İnşaat, Seranit, Müzekart, Dearsan Tersanesi gibi farklı sektörlerde 200’den fazla müşteri ve 10.000’in üzerinde kullanıcıya ulaşmıştır.

Günümüzde aralarında BMW, Volvo, Saab, Emirates, Lockheed Martin, Amerikan Hava Kuvvetleri, Jotun gibi firmaların bulunduğu 3000’den fazla şirket 800.000’den fazla kullanıcı işlerini IFS Uygulamaları ile yönetmektedir. IFS ERP Uygulamaları Türkçe dahil 23 dilde kullanılabilmekte ve çoklu şirket, çoklu döviz ve uluslararası muhasebe sistemlerine yapısına tam destek sağlamaktadır.