Odoo Experience Awards Adaylarını Açıkladı

Odoo Experience Awards Adaylarını Açıkladı

Louvain-la-Neuve ödül töreninde dünya çapında 30 işyerinde yarışıyor 27 aday, üç bölge ve iki kategori.

Bunlar, Odoo değerlerini en iyi şekilde şekillendiren ve Odoo konseptini küresel olarak yaygınlaştıran yeni başlayanlara ve ortaklara ödül veren Odoo Experience Award Töreni 2015’e verilen sayıdır.

Ödül programı, 3-5 Haziran tarihleri ​​arasında Louvain-la-Neuve’de (Belçika) düzenlenecek olan şirketin amiral gemisi etkinliği Odoo Experience 2015’in vurgulandı.

Ortaklar, müşteriler, topluluk ve sağlayıcılar arasındaki gerçek işbirliğinin önemini tanımak için düzenlenen ödüller, başarılı şirketleri ödüllendirmeyi değil, aynı zamanda ortakları ve yeni başlayanların Odoo’nun büyümesinde oynadığı anlamlı rolü takdir ve takdir etmeyi amaçlıyor.

Bölgelere göre bölünen adaylar (EMEA, Asya Pasifik ve Amerika), En İyi Başlangıç ​​ve En İyi İş Ortağı olmak üzere iki kategoride yarışacaklar. Karar kriterleri, ciro, büyüme, bağlılık, savunuculuk, zihniyet ve müşteri ilişkileri içerir.

Odoo içerdekiler zorlu bir rekabet öngörüyor, çünkü tüm kayıtlar, zihniyetleri ve iş modelleri Fabien Pinckaers tarafından kurulan şirketin idealleri ile uyumlu olan şirketler gibi görünüyor. Yaratıcı, dayanıklı çözümler, 2015 adayları arasında güçlü bir ortak nokta gibi görünüyor; hepsi de bazen belirgin farklı arka planlardan geliyor ve çok çeşitli ihtiyaçlara cevaplar sunarak, Odoo modeline özgü esneklik ve açıklık sergiliyor.

Close to 30 businesses worldwide compete at Louvain-la-Neuve awards ceremony

27 nominees, three regions and two categories.

These are the numbers for the Odoo Experience Award Ceremony 2015, the award program honoring starters and partners that have best embodied Odoo values and spread the Odoo concept globally.

The award program is the highlight of Odoo Experience 2015, the company’s flagship event which will be hold in Louvain-la-Neuve (Belgium), June 3-5.

Created in order to recognize the importance of real collaboration between partners, customers, community and provider, the prizes aim not only to reward successful companies, but also to thank and acknowledge the meaningful role that partners and starters play in Odoo’s growth.

Nominees, divided by region (EMEA, Asia Pacific and Americas), will compete in two categories, Best Starter and Best Partner. Judging criteria includes, turnover, growth, commitment, advocacy, mindset and client relationships.

Odoo insiders foresee a tough competition, as all entries appear to be companies whose mindset and business model are in tune with the ideals of the company founded by Fabien Pinckaers. Creative, durable solutions seem to be a strong common point among the 2015 nominees, all coming from sometimes dramatically different backgrounds and providing answers to a set of a very diverse needs, demonstrating flexibility and openness typical of the Odoo model.