“SAP Business Objects Forumu” Kıbrıs’ta gerçekleştirildi

Kıbrıs Türk Sanayi Odası, SAP Türkiye ve FIT Kıbrıs (Integrity Institute of Technology Center Ltd.) işbirliğiyle düzenlenen “SAP BusinessObjects Forumu” dün gerçekleştirildi.

Kıbrıs Türk Sanayi Odası’nda yer alan etkinlikte, işletmelerde hızlı ve etkili kararlar alarak rekabetçi bir üstünlük kazanmak için doğru bilgiye nasıl kolayca ulaşılacağı aktarıldı.

SAP Kıbrıs BusinessObjects 2011 Forumu açılışında sırasıyla Kıbrıs Türk Sanayi Odası Başkanı Ali Çıralı, ITT Genel Müdürü Cüneyt Çerkez, FIT Danışmanlık Genel Müdürü Ahmet Bilgen ile Yakın Doğu Üniversitesi İnovasyon Başkanı Tamer Garip birer konuşma yaptı.

Moderatörlüğünü FIT Danışmanlık Genel Müdürü Ahmet Bilgen’in yaptığı Forumda, SAP Türkiye COO’su Uğur Candan, FIT Danışmanlık İş Zekası Çözümleri Yöneticisi Koray Gültekin Bahar konuşmacı olarak yer aldı. Daha sonra sırasıyla “SAP BusinessObjects Kurumsal Raporlama Örnekleri” başlığında FIT Danışmanlık İş Zekası Çözümleri Yöneticisi Koray Gültekin Bahar, “SAP KOBİ Uygulamaları” başlığında SAP Türkiye COO’su Uğur Candan, “SAP ERP ile Kurumlara Güç Katmak” başlığında ise Doğan Yayın Holding ICT Direktörü Handan Karakuş sunumlarını gerçekleştirdi.